Marki » L » kwiatowe « Grupy

Copacabana Le Soft Perfume dla kobiet

Copacabana Le Soft Perfume dla kobiet

Copacabana Le Soft Perfume dla kobiet Zdjęcia

Copacabana marki Le Soft Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet. Copacabana został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak różowy pieprz, petitgrain, bergamotka, jaśmin, fiołek i kwiat pomarańczy.

Różowy pieprz Petitgrain Bergamotka Jaśmin Fiołek Kwiat pomarańczy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Copacabana by Le Soft Perfume.

Copacabana Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Soft Perfume Copacabana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Soft Perfume Copacabana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Copacabana marki Le Soft Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Copacabana marki Le Soft Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Liz Claiborne Realities Aveda Desert Pure-Fume Sand Verbena Creed Tubereuse Indiana Miya Shinma Hana Opus Oils Burlesque: Starlet Sarah Horowitz Parfums Perfect Love Lanvin Arpege Eclat d`Arpege Calypso Christiane Celle Calypso Mimosa Roberto Verino Gold Bouquet Yardley Lily of the Valley Annick Goutal Rose Splendide Ebba Los Angeles Miss Pilar