Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Aphrodisiaque Le Parfumeur dla kobiet

Aphrodisiaque Le Parfumeur dla kobiet

Aphrodisiaque Le Parfumeur dla kobiet Zdjęcia

Aphrodisiaque marki Le Parfumeur to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Aphrodisiaque został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Robert Romanille. Nutami głowy są pigwa i grejpfrut; nutami serca są hiacynt, jaśmin i irys; nutami bazy są białe piżmo, ambra i cedr.

Pigwa Grejpfrut

Hiacynt Jaśmin Irys

Białe piżmo Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aphrodisiaque by Le Parfumeur.

Aphrodisiaque Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Parfumeur Aphrodisiaque, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Parfumeur Aphrodisiaque, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aphrodisiaque marki Le Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aphrodisiaque marki Le Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Delices Salvatore Ferragamo Incanto Charms Azzaro Azzura Christian Dior Dior Addict Shine Liz Claiborne Curve Crush Nina Ricci Pretty Nina Marina Marinof Un Peu, Beaucoup, A La Folie... Victoria`s Secret Very Sexy Now 2008 S. Cute Les poupées Love Kyoto HIROKO O Boticario Egeo Mango Lady Rebel Jeanne Arthes Arthes You & Me