Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Aphrodisiaque Le Parfumeur dla kobiet

Aphrodisiaque Le Parfumeur dla kobiet

Aphrodisiaque Le Parfumeur dla kobiet Zdjęcia

Aphrodisiaque marki Le Parfumeur to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Aphrodisiaque został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Robert Romanille. Nutami głowy są pigwa i grejpfrut; nutami serca są hiacynt, jaśmin i irys; nutami bazy są białe piżmo, ambra i cedr.

Pigwa Grejpfrut

Hiacynt Jaśmin Irys

Białe piżmo Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aphrodisiaque by Le Parfumeur.

Aphrodisiaque Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Parfumeur Aphrodisiaque, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Parfumeur Aphrodisiaque, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aphrodisiaque marki Le Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aphrodisiaque marki Le Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guess Guess By Marciano Lancome Miracle Ultra Pink Ella Mikao Yujin Amour Bath and Body Works Tropical Passionfruit Oxbow Oxbow Essence de Surf Woman Sanrio Momoberry Mila Schön `60 Acorelle Orchidee Blanche Stacked Style Carnival Crush Joya FvsS: Composition No. 1 Oriflame Precious Moments Bath and Body Works Moonlight Magic