Marki » L » drzewne « Grupy

Vetyver 46 Le Labo dla kobiet i mężczyzn

Vetyver 46 Le Labo dla kobiet i mężczyzn

dymny

Vetyver 46 marki Le Labo to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vetyver 46 został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Perfumy zawierają takie składniki, jak labdanum, tahitiańska wetyweria, pieprz, drzewo gwajakowe, cedr, olibanum, ambra, bergamotka, wanilia i goździk (przyprawa).

Labdanum Tahitiańska wetyweria Pieprz Drzewo gwajakowe Cedr Olibanum Ambra Bergamotka Wanilia Goździk (przyprawa)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetyver 46 by Le Labo.

Comme des Garcons 2 Man
Vetiver

Vetyver 46 Recenzje Perfum

agat1969
agat1969

Dla mnie to bardziej trwalsza wersja Comme des Garcons 2 man.
Kompozycyjne zapachy bardzo podobne choć nie identyczne.
Bardzo dominuje w tym zapachu cedr i drzewo gwajakowe.
Na drugim planie czuję pieprz i kadzidło w połączeniu z wetiwerą.
To bardzo harmonijny i spójny zapach.
Świetnie się go nosi.
Idealny do pracy, do biura.

Jakość składników bardzo dobra, projekcja duża.

Zapach spokojnie mogą nosić i kobiety, i mężczyzni.

To typowy zapach unisex.

Ogólnie zapach bardzo godny polecenia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Labo Vetyver 46, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Labo Vetyver 46, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetyver 46 marki Le Labo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetyver 46 marki Le Labo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Guerlain Vol de Nuit Armand Basi Basi Homme Escada Escada pour Homme Light Silver Edition Givenchy Eau de Vetyver Benetton Paradiso Inferno Man Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Comme des Garcons Hinoki Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques Jalaine Vetiver Maitre Parfumeur et Gantier Route du Vetiver Alexa Lixfeld 002 Yves Rocher Cap Nature Sensations Boisees