Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Vetiver 46 Perfume Oil Le Labo dla kobiet i mężczyzn

Vetiver 46 Perfume Oil Le Labo dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Vetiver 46 Perfume Oil marki Le Labo to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vetiver 46 Perfume Oil został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są bergamotka, czarny pieprz i goździk (przyprawa); nutami serca są cedr, wetyweria, labdanum i olibanum; nutami bazy są drzewo gwajakowe, ambra i wanilia.

Bergamotka Czarny pieprz Goździk (przyprawa)

Cedr Wetyweria Labdanum Olibanum

Drzewo gwajakowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver 46 Perfume Oil by Le Labo.

Vetiver 46 Perfume Oil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Labo Vetiver 46 Perfume Oil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Labo Vetiver 46 Perfume Oil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver 46 Perfume Oil marki Le Labo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver 46 Perfume Oil marki Le Labo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Contradiction Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Reminiscence 2000 Ans d'Amour Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Caron Yatagan Ajmal Dahn Al Oudh Lujain Sonoma Scent Studio Sienna Musk Molinard Les Orientaux: Vanille Patchouli Everlast Original 1910 FUBU Plush Thierry Mugler Show Collection A*Men Bracelet de Force Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Roots