Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Tubereuse 40 New York Le Labo dla kobiet i mężczyzn

Tubereuse 40 New York Le Labo dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy

Tubereuse 40 New York marki Le Labo to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tubereuse 40 New York został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, bergamotka, tangeryna i petitgrain; nutami serca są jaśmin, tuberoza, drzewo sandałowe, cedr virginia, róża i mimoza; nutami bazy są mech dębowy i ambrette (piżmo ambrowe).

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka Tangeryna Petitgrain

Jaśmin Tuberoza Drzewo sandałowe Cedr Virginia Róża Mimoza

Mech dębowy Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tubereuse 40 New York by Le Labo.

Tubereuse 40 New York Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Labo Tubereuse 40 New York, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Labo Tubereuse 40 New York, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tubereuse 40 New York marki Le Labo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tubereuse 40 New York marki Le Labo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Sisley Soir de Lune CoSTUME NATIONAL Scent Intense Bijan Bijan Wicked Gucci L'Arte di Gucci ID Parfums Lettre a Anna Delicate Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur Arno Sorel Mitsy Atkinsons Euforia Penhaligon`s Jubilee Bouquet Alviero Martini Urban Safari Woman Novaya Zarya Russkie Uzori