Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Rose 31 Perfume Oil Le Labo dla kobiet i mężczyzn

Rose 31 Perfume Oil Le Labo dla kobiet i mężczyzn

Rose 31 Perfume Oil marki Le Labo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Rose 31 Perfume Oil został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daphne Bugey. Nutami głowy są róża, kmin, pieprz, goździk (przyprawa) i gałka muszkatołowa; nutami serca są olibanum, cedr, ambra i drzewo gwajakowe; nutami bazy są agar (oud), labdanum i wetyweria.

Róża Kmin Pieprz Goździk (przyprawa) Gałka muszkatołowa

Olibanum Cedr Ambra Drzewo gwajakowe

Agar (oud) Labdanum Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose 31 Perfume Oil by Le Labo.

Rose 31 Perfume Oil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Labo Rose 31 Perfume Oil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Labo Rose 31 Perfume Oil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose 31 Perfume Oil marki Le Labo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose 31 Perfume Oil marki Le Labo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montale Oriental Flowers Dorin Un Air de Damas Rose Jeanne Arthes Luxure Jil Sander Jil Amouage Amouage Epic Woman Kat Von D Saint Le Jardin Retrouve Eau de Tubereuse April Aromatics Nectar of Love Filles des Iles Floral Sensuel Accessorize Accessorize Sanctuary Sanctuary Classic Coleen Rooney Butterflies