Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Rose 31 Le Labo dla kobiet i mężczyzn

Rose 31 Le Labo dla kobiet i mężczyzn

Rose 31 Le Labo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Rose 31 marki Le Labo to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Rose 31 został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daphne Bugey. Nutami głowy są róża i kminek; nutami serca są róża, wetyweria i cedr; nutami bazy są piżmo, drzewo gwajakowe, olibanum, labdanum i agar (oud).

Róża Kminek

Róża Wetyweria Cedr

Piżmo Drzewo gwajakowe Olibanum Labdanum Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose 31 by Le Labo.

Rose 31 Recenzje Perfum

VI4
VI4

Róża bardzo nietypowa - na mojej skórze prawie nie czuć róży, czuć za to mnóstwo przypraw z kminem rzymskim na czele. Nieco "męski", prawdziwie niszowy, trwałość i projekcja bez zarzutu.

karolkowa
karolkowa

Bardzo długo polowałam na te perfumy. Gdy w końcu udało mi się wylicytować niemalże pełną buteleczkę (oczywiście brałam je w ciemno) cieszyłam się jak dziecko. Niestety zapach bardzo mnie rozczarował - ot taka sobie róża z całą masą przypraw. Może to po prostu moja skóra tak stłamsiła te perfumy - sama nie wiem.

Rose 31 by Le Labo 4.17 out of 5 based on 6 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Labo Rose 31, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Labo Rose 31, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose 31 marki Le Labo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose 31 marki Le Labo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Black Amouage Interlude Man Aedes de Venustas Aedes de Venustas Eau de Parfum Amouage Honour Man  Olivier Durbano Amethyst Carner Barcelona Cuirs Amouage Amouage Epic Man Amouage Memoir Man Hermes Terre d`Hermes Parfum Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel L`Artisan Parfumeur Timbuktu Tom Ford Tuscan Leather Tom Ford Grey Vetiver Frapin 1270 Tom Ford Sahara Noir Serge Lutens Ambre Sultan Hermes Un Jardin Sur Le Nil Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Clive Christian V for Men