Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Oud 27 Perfume Oil Le Labo dla kobiet i mężczyzn

Oud 27 Perfume Oil Le Labo dla kobiet i mężczyzn

dymny

Oud 27 Perfume Oil marki Le Labo to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oud 27 Perfume Oil został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr, kadzidło, paczula, szafran i drzewo gwajakowe.

Cedr Kadzidło Paczula Szafran Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud 27 Perfume Oil by Le Labo.

Oud 27 Perfume Oil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Labo Oud 27 Perfume Oil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Labo Oud 27 Perfume Oil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud 27 Perfume Oil marki Le Labo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud 27 Perfume Oil marki Le Labo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Reminiscence 2000 Ans d'Amour Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas Sonia Rykiel Le Parfum Ajmal Dahn Al Oudh Lujain Ulric de Varens Varens essentiel Santal Intense Soivohle Oudh Lacquer Angel Schlesser Ambre Frais Homme Yves Saint Laurent Belle d`Opium Clive Christian C for Men Des Filles a la Vanille Patchouli Intime Secret Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (After)