Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Oud 27 Le Labo dla kobiet i mężczyzn

Oud 27 Le Labo dla kobiet i mężczyzn

Mam: 4 Chcę: 3

agarowy

Oud 27 marki Le Labo to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oud 27 został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, cedr virginia, agar (oud), ambra, cywet, piżmo, róża bułgarska, ambra, wetyweria i aldehydy.

Paczula Cedr Virginia Agar (oud) Ambra Cywet Piżmo Róża bułgarska Ambra Wetyweria Aldehydy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud 27 by Le Labo.

Oud 27 Recenzje Perfum

zanzibar37
zanzibar37

Hmmm, no cóż.To nie jest oud moich marzeń,a powodów jest kilka.Otwarcie zapachu jest jest lekko kwaśne,z nutką zbutwiałego drewna :) I tu plusy się kończą.
Potem zapach jeszcze bardziej na mnie kwaśnieje i dołącza się coś słodko-dusznawego (labdanum?)+ smużka wina jabłkowego zwanego dawniej jabolem.W tle czai się agar-piękny,surowy i mroczny,ale przysłonięty wyżej wymienionymi i jakiś taki nieśmiały.
Wielka szkoda i po trosze rozczarowanie,bo dużo sobie obiecywałam po tym zapachu.Poczekam na powtórne testy do jesieni,może wilgotna aura będzie łaskawsza i pozwoli się wybić na pierwszy plan agarowi

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Labo Oud 27, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Labo Oud 27, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud 27 marki Le Labo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud 27 marki Le Labo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Olivier Durbano Jade Eau D`Italie Bois d’Ombrie D.S. & Durga Burning Barbershop Gucci Gucci pour Homme James Heeley Cardinal Parfum d`Empire Cuir Ottoman Ginestet Botrytis Yves Saint Laurent M7 L`Artisan Parfumeur Navegar Thierry Mugler A*Men Pure Wood Rochas Lui Rochas Thierry Mugler A*Men Ferrari Leather Essence L`Artisan Parfumeur Piment Brulant Christian Lacroix Tumulte pour Homme Amouage Memoir Man Hermes Hermessence Ambre Narguile Lubin Idole Eau de Parfum Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia