Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Jasmin 17 Le Labo dla kobiet i mężczyzn

Jasmin 17 Le Labo dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

Jasmin 17 Le Labo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Jasmin 17 marki Le Labo to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Jasmin 17 został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, piżmo, wanilia, jaśmin, litsea cubeba, neroli, kwiat pomarańczy, palmarosa, gorzka pomarańcza i ambra.

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Jaśmin Litsea cubeba Neroli Kwiat pomarańczy Palmarosa Gorzka pomarańcza Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmin 17 by Le Labo.

Jasmin 17 Recenzje Perfum

Jasmin 17 by Le Labo 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Labo Jasmin 17, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Labo Jasmin 17, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmin 17 marki Le Labo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmin 17 marki Le Labo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Moschino Couture! Givenchy Only Givenchy Lancaster Aquazur Olivier Strelli The World Is Wonderful Morgan Light My Heart Collection Novae Plus Blue Minou Comptoir Sud Pacifique Musc Alize La Prairie Life Threads Silver Christina Aguilera Royal Desire Brut Parfums Prestige Straw Hat Borsari Bouquet di Violette Le Labo Belle Du Soir