Marki » L » drzewno - przyprawowe « Grupy

Chant De Bois Le Labo dla kobiet i mężczyzn

Chant De Bois Le Labo dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Chant De Bois Le Labo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chant De Bois Le Labo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chant De Bois Le Labo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chant De Bois marki Le Labo to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Chant De Bois został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, cedr virginia, bergamotka, grejpfrut i różowy pieprz.

Paczula Cedr Virginia Bergamotka Grejpfrut Różowy pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chant De Bois by Le Labo.

Chant De Bois Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Labo Chant De Bois, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Labo Chant De Bois, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chant De Bois marki Le Labo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chant De Bois marki Le Labo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Carolina Herrera Chic For Men Balenciaga Ho Hang Rochas Aquaman La Perla Touch Grigio Perla Fendi Fendi Uomo Azzaro Acteur Zirh Ikon Porsche Design The Essence Intense Corine de Farme L'Homme Nazareno Gabrielli Tu Esteban Bois Velours Antonio Miro Siesta