Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Another 13 Le Labo dla kobiet i mężczyzn

Another 13 Le Labo dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Another 13 Le Labo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Another 13 marki Le Labo to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Another 13 został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Perfumy zawierają takie składniki, jak iso e super, salicylan amylu, piżmo, ambra, ambrette (piżmo ambrowe) i gruszka.

Iso E Super Salicylan amylu Piżmo Ambra Ambrette (piżmo ambrowe) Gruszka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Another 13 by Le Labo.

Another 13 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Labo Another 13, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Labo Another 13, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Another 13 marki Le Labo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Another 13 marki Le Labo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Giorgio Armani Sensi Jacomo Jacomo for Men Viktor&Rolf Antidote Paul Smith Paul Smith London Women Prada No3 Cuir Amber Bijan DNA for Men 2004 The Body Shop Woody Sandalwood Perfume Oil Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Jaguar Jaguar Marc II Soivohle Oudh Lacquer Keiko Mecheri Musc Odin 01 Nomad