Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Another 13 Le Labo dla kobiet i mężczyzn

Another 13 Le Labo dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Another 13 Le Labo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Another 13 marki Le Labo to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Another 13 został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Perfumy zawierają takie składniki, jak iso e super, salicylan amylu, piżmo, ambra, ambrette (piżmo ambrowe) i gruszka.

Iso E Super Salicylan amylu Piżmo Ambra Ambrette (piżmo ambrowe) Gruszka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Another 13 by Le Labo.

Another 13 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Labo Another 13, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Labo Another 13, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Another 13 marki Le Labo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Another 13 marki Le Labo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Jil Sander Jil Issey Miyake Le Feu d'Issey John Varvatos John Varvatos Giorgio Armani Sensi Jewel Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Man Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit Le Labo Oud 27 Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition Six Scents Six Scents Series Two 2 Damir Doma: Ende / Anfang Etat Libre d`Orange Fat Electrician 10 Corso Como 10 Corso Como Reminiscence Ambre