Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Vetyver Vanille Le Jardin Retrouve dla kobiet

Vetyver Vanille Le Jardin Retrouve dla kobiet

tytoniowy
Vetyver Vanille Le Jardin Retrouve dla kobiet Zdjęcia

Vetyver Vanille marki Le Jardin Retrouve to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yuri Gutsatz. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są nuty drzewne, tytoń i nuty przyprawowe; nutami bazy są wetyweria i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Nuty drzewne Tytoń Nuty przyprawowe

Wetyweria Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetyver Vanille by Le Jardin Retrouve.

Vetyver Vanille Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Jardin Retrouve Vetyver Vanille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Jardin Retrouve Vetyver Vanille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetyver Vanille marki Le Jardin Retrouve. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetyver Vanille marki Le Jardin Retrouve reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Salvador Dali Laguna Homme Parfumerie Generale PG02 Coze David & Victoria Beckham Signature for Him Dana Toujours Moi Perfumer`s Workshop Unzipped Woman Sonoma Scent Studio Sienna Musk Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit Barbara Bui Le Parfum Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Emanuel Ungaro Ungaro CB I Hate Perfume CB93 Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme