Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Vetyver Vanille Le Jardin Retrouve dla kobiet

Vetyver Vanille Le Jardin Retrouve dla kobiet

tytoniowy
Vetyver Vanille Le Jardin Retrouve dla kobiet Zdjęcia

Vetyver Vanille marki Le Jardin Retrouve to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yuri Gutsatz. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są nuty drzewne, tytoń i nuty przyprawowe; nutami bazy są wetyweria i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Nuty drzewne Tytoń Nuty przyprawowe

Wetyweria Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetyver Vanille by Le Jardin Retrouve.

Vetyver Vanille Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Jardin Retrouve Vetyver Vanille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Jardin Retrouve Vetyver Vanille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetyver Vanille marki Le Jardin Retrouve. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetyver Vanille marki Le Jardin Retrouve reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Kenzo Flower by Kenzo Oriental Serge Lutens Vetiver Oriental FCUK FCUK Him Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Adidas Adidas 3 Extreme Pour Lui Bijan DNA for Men 2004 L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Dead Sexy Vegueros Vegueros Ella Mikao Yujin Men Clive Christian C for Men Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes Men