Marki » L » drzewne « Grupy

Sandalwood Sacré Le Jardin Retrouve dla kobiet i mężczyzn

Sandalwood Sacré Le Jardin Retrouve dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2

Sandalwood Sacré Le Jardin Retrouve dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sandalwood Sacré Le Jardin Retrouve dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sandalwood Sacré marki Le Jardin Retrouve to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yuri Gutsatz. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, liść indonezyjskiej paczuli, mech dębowy, piżmo, balsam peruwiański, petitgrain, kolendra i kwiat pomarańczy.

Drzewo sandałowe Liść indonezyjskiej paczuli Mech dębowy Piżmo Balsam peruwiański Petitgrain Kolendra Kwiat pomarańczy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sandalwood Sacré by Le Jardin Retrouve.

Sandalwood Sacré Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Jardin Retrouve Sandalwood Sacré, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Jardin Retrouve Sandalwood Sacré, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sandalwood Sacré marki Le Jardin Retrouve. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sandalwood Sacré marki Le Jardin Retrouve reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Adidas Adidas 3 Man Givenchy Pi Neo 2010 Alyssa Ashley Essence de Patchouli Caswell Massey Tricorn Yves Saint Laurent M7 Fresh Krizia Spazio Krizia Uomo Voluspa Malayan Coco Pierre Guillaume PG16 Jardins de Kerylos Le Prince Jardinier Arboretum Jovoy Paris Boise Comme des Garcons Wonderwood Guerlain Vol de Nuit