Marki » L » szyprowe « Grupy

Pour Homme Le Jardin Retrouve dla mężczyzn

Pour Homme Le Jardin Retrouve dla mężczyzn

cynamonowy

Pour Homme marki Le Jardin Retrouve to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yuri Gutsatz. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, paczula, rozmaryn i cynamon.

Lawenda Paczula Rozmaryn Cynamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pour Homme by Le Jardin Retrouve.

Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Jardin Retrouve Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Jardin Retrouve Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pour Homme marki Le Jardin Retrouve. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pour Homme marki Le Jardin Retrouve reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Comme des Garcons Comme des Garcons Bill Blass Basic Black Jovoy Paris Chypre Gas Gas Creed Erolfa Sarah Horowitz Parfums Perfect Chypre Animale Animale Lancome Sagamore Roxana Illuminated Perfume GreenWitch Atelier Cologne Grand Neroli Gianfranco Ferre GFF Donna Lacoste 2000