Marki » L » drzewne « Grupy

Eau de Vetyver Le Jardin Retrouve dla kobiet i mężczyzn

Eau de Vetyver Le Jardin Retrouve dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
Eau de Vetyver Le Jardin Retrouve dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Vetyver marki Le Jardin Retrouve to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yuri Gutsatz. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutą serca jest tytoń; nutami bazy są wetyweria i nuty drzewne.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Tytoń

Wetyweria Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Vetyver by Le Jardin Retrouve.

Eau de Vetyver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Jardin Retrouve Eau de Vetyver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Jardin Retrouve Eau de Vetyver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Vetyver marki Le Jardin Retrouve. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Vetyver marki Le Jardin Retrouve reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Guerlain Vol de Nuit Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Cartier Déclaration Edition Limitée Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Pierre Balmain Miss Balmain Sonoma Scent Studio Champagne de Bois Le Jardin Retrouve Sandalwood Sacré Ava Luxe Bois Fonce Arno Sorel Shaman Platinum Ortigia Sicilia Sandalo Yves Rocher Cap Nature Sensations Boisees Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver