Marki » L » drzewne « Grupy

Eau de Vetyver Le Jardin Retrouve dla mężczyzn

Eau de Vetyver Le Jardin Retrouve dla mężczyzn

tytoniowy
Eau de Vetyver Le Jardin Retrouve dla mężczyzn Zdjęcia

Eau de Vetyver marki Le Jardin Retrouve to drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutą serca jest tytoń; nutami bazy są wetyweria i nuty drzewne.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Tytoń

Wetyweria Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Vetyver by Le Jardin Retrouve.

Eau de Vetyver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Jardin Retrouve Eau de Vetyver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Jardin Retrouve Eau de Vetyver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Vetyver marki Le Jardin Retrouve. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Vetyver marki Le Jardin Retrouve reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Police Police Naked Pour Homme Salvador Dali Purplelips Sensual Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Gendarme 7 Sinful Scents Lust Maitre Parfumeur et Gantier Racine Caswell Massey Tricorn Keiko Mecheri Genie des Bois Cuba Paris Cuba Black Sprezzatura 732 Cascante d’Amore Ortigia Sicilia Sandalo Galimard Bel Canto Anicka Yi & Maggie Peng Shigenobu Twilight