Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Eau de Tubereuse Le Jardin Retrouve dla kobiet

Eau de Tubereuse Le Jardin Retrouve dla kobiet

tuberozowy
Eau de Tubereuse Le Jardin Retrouve dla kobiet Zdjęcia Eau de Tubereuse Le Jardin Retrouve dla kobiet Zdjęcia

Eau de Tubereuse marki Le Jardin Retrouve to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yuri Gutsatz. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza.

Tuberoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Tubereuse by Le Jardin Retrouve.

Eau de Tubereuse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Jardin Retrouve Eau de Tubereuse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Jardin Retrouve Eau de Tubereuse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Tubereuse marki Le Jardin Retrouve. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Tubereuse marki Le Jardin Retrouve reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Halloween Halloween Tropical Torrente L`Or Intense Jean Paul Gaultier Classique Autumn Winter Parfums Elite Elite Model Attitude Leonard Balahe Alessandro Della Torre Alessandro Della Torre Caron Royal Bain de Caron Amouage Esprit d`Amouage Nicolas Danila Amazonian Gardens S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Femme Rasasi Al Taif Yardley Baroque