Marki » L » aromatyczno - fougere « Grupy

Special for Gentlemen Le Galion dla mężczyzn

Special for Gentlemen Le Galion dla mężczyzn

skórzany
Special for Gentlemen Le Galion dla mężczyzn Zdjęcia

Special for Gentlemen marki Le Galion to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Special for Gentlemen został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest David Maruitte. Nutami głowy są bergamotka i cytron; nutami serca są lawenda, cynamon, ambra i labdanum; nutami bazy są mech dębowy, paczula, wanilia, kastoreum, brzoza i opoponaks.

Bergamotka Cytron

Lawenda Cynamon Ambra Labdanum

mech dębowy Paczula Wanilia Kastoreum Brzoza Opoponaks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Special for Gentlemen by Le Galion.

Special for Gentlemen Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Galion Special for Gentlemen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Galion Special for Gentlemen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Special for Gentlemen marki Le Galion. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Special for Gentlemen marki Le Galion reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Giorgio Armani Emporio Armani Night Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme Laura Biagiotti Aqua di Roma Uomo Lancetti Etre Homme Jean Paul Gaultier La Cologne Fleur du Male Bond No 9 Chez Bond Etro New Tradition Daddy Yankee Daddy Yankee Bob Mackie Mackie for Men Weil Weil Pour Homme Creed Royal Scottish Lavender April Aromatics Third Eye Chakra Oil