Marki » L » orientalno - fougere « Grupy

Sovereign Le Galion dla mężczyzn

Sovereign Le Galion dla mężczyzn

lekko korzenny

Sovereign marki Le Galion to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sovereign został wydany w 2015 roku. Sovereign stworzyli Amelie Bourgeois i Anne-Sophie Behaghel. Perfumy zawierają takie składniki, jak różowy pieprz, czarny pieprz, róża, irys, mirra, ambra, nuty drzewne, agar (oud), paczula, cedr i drzewo gwajakowe.

Różowy pieprz Czarny pieprz Róża Irys Mirra Ambra Nuty drzewne Agar (oud) Paczula Cedr Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sovereign by Le Galion.

Mon Nom Est Rouge

Sovereign Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Galion Sovereign, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Galion Sovereign, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sovereign marki Le Galion. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sovereign marki Le Galion reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Guerlain Jicky Lancome Hypnôse Homme Antonio Banderas Blue Seduction Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Bugatti Bugatti Homme Menard Menard for Men Montale Sliver Aoud Opus Oils Divine: Eros Stephanie de Saint-Aignan Un The Au Sahara Chevignon Forever Mine Into The Legend for Men Jean Paul Gaultier Le Male Terrible Adolfo Dominguez U Black Hombre