Marki » L » kwiatowe « Grupy

Fleur d`Oranger Le Couvent des Minimes dla kobiet

Fleur d`Oranger Le Couvent des Minimes dla kobiet

Fleur d`Oranger Le Couvent des Minimes dla kobiet Zdjęcia Fleur d`Oranger Le Couvent des Minimes dla kobiet Zdjęcia Fleur d`Oranger Le Couvent des Minimes dla kobiet Zdjęcia Fleur d`Oranger Le Couvent des Minimes dla kobiet Zdjęcia Fleur d`Oranger Le Couvent des Minimes dla kobiet Zdjęcia Fleur d`Oranger Le Couvent des Minimes dla kobiet Zdjęcia

Fleur d`Oranger marki Le Couvent des Minimes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur d`Oranger został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka, pomarańcza, malina i nuty owocowe; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, jaśmin i petitgrain; nutami bazy są wanilia, piżmo i nuty drzewne.

Mandarynka Pomarańcza Malina Nuty owocowe

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Jaśmin Petitgrain

Wanilia Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur d`Oranger by Le Couvent des Minimes.

Fleur d`Oranger Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Couvent des Minimes Fleur d`Oranger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Couvent des Minimes Fleur d`Oranger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur d`Oranger marki Le Couvent des Minimes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur d`Oranger marki Le Couvent des Minimes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Celine Dion Parfum Notes Bill Blass Bill Blass for Women Yves Rocher Neonatura Souffle Fragonard Fragonard Guerlain Un Air de Samsara Dana Classic Gardenia Lanvin Arpege Eclat d`Arpege Xerjoff Ibitira Krigler Pleasure Gardenia Norma Kamali Jazmin NANADEBARY Bronze Joya Shades of Dusk Starleaf