Marki » L » kwiatowe « Grupy

Fleur d`Oranger Le Couvent des Minimes dla kobiet

Fleur d`Oranger Le Couvent des Minimes dla kobiet

Fleur d`Oranger Le Couvent des Minimes dla kobiet Zdjęcia Fleur d`Oranger Le Couvent des Minimes dla kobiet Zdjęcia Fleur d`Oranger Le Couvent des Minimes dla kobiet Zdjęcia Fleur d`Oranger Le Couvent des Minimes dla kobiet Zdjęcia Fleur d`Oranger Le Couvent des Minimes dla kobiet Zdjęcia Fleur d`Oranger Le Couvent des Minimes dla kobiet Zdjęcia

Fleur d`Oranger marki Le Couvent des Minimes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur d`Oranger został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka, pomarańcza, malina i nuty owocowe; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, jaśmin i petitgrain; nutami bazy są wanilia, piżmo i nuty drzewne.

Mandarynka Pomarańcza Malina Nuty owocowe

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Jaśmin Petitgrain

Wanilia Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur d`Oranger by Le Couvent des Minimes.

Fleur d`Oranger Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Couvent des Minimes Fleur d`Oranger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Couvent des Minimes Fleur d`Oranger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur d`Oranger marki Le Couvent des Minimes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur d`Oranger marki Le Couvent des Minimes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Loving Bouquet Borsari Violetta di Parma L`Occitane en Provence Eau des 4 Reines Avon U by Ungaro for Her Elizabeth Arden Pretty Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Molinard Les Fleurs: Fleur de Figuier Oriflame Delight Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli Blumarine Jus No.1 Blugirl Fiorucci Pin Up I M Sensual Novaya Zarya Elena