Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Cologne of the Missions Le Couvent des Minimes dla kobiet i mężczyzn

Cologne of the Missions Le Couvent des Minimes dla kobiet i mężczyzn

dymny
Cologne of the Missions Le Couvent des Minimes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cologne of the Missions Le Couvent des Minimes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cologne of the Missions marki Le Couvent des Minimes to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, wąkrotka azjatycka, mirra, benzoes, kamelia i cedr virginia.

Wanilia Wąkrotka azjatycka Mirra Benzoes Kamelia Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne of the Missions by Le Couvent des Minimes.

Spiritueuse Double Vanille
Les Orientaux: Vanille
Prada Candy

Cologne of the Missions Recenzje Perfum

Karkki
Karkki

Na mnie pachną wanilią, zupełnie taką samą jak w Vanille Yves Rocher, tylko głębszą. I niczym więcej.
Po godzinie zapach zniknął z mojej skóry całkowicie.

amanda
amanda

Nie wiem coż to takiego,jak pachnie owa wąkrotka azjatycka(brzmi trochę jak nazwa jakiejś jaszczurki ).
Ale wiem za to jak pachnie kamelia i można właśnie ją tutaj podziwiać w otoczeniu pięknej nienachalnej wanilii.
Lubię wanilię,która niezbyt ekspansywnie sobie poczynia,bo można i cieszyć się jej ciepłą,słodką urodą i jednocześnie dostrzegać inne nuty.
Cedru nie zauważam, za to mirrę i benzoes w delikatnej formie jak najbardziej.Podoba mi się to że nie oblepia nnadmierną słodyczą .

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Couvent des Minimes Cologne of the Missions, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Couvent des Minimes Cologne of the Missions, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne of the Missions marki Le Couvent des Minimes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne of the Missions marki Le Couvent des Minimes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ginestet Botrytis Hermes L’Ambre des Merveilles Cartier Le Baiser Du Dragon Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Aquolina Black Sugar Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Guerlain Eau de Shalimar Molinard Habanita Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Parfum d`Empire Ambre Russe Yves Rocher Neonatura Cocoon Agent Provocateur L'Agent Hermes Hermessence Ambre Narguile L`Erbolario Dolcelisir Serge Lutens Fille en Aiguilles Alexander McQueen My Queen Thierry Mugler Alien Essence Absolue Vivienne Westwood Boudoir John Galliano John Galliano Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree