Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Cologne of the Missions Le Couvent des Minimes dla kobiet i mężczyzn

Cologne of the Missions Le Couvent des Minimes dla kobiet i mężczyzn

dymny
Cologne of the Missions Le Couvent des Minimes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cologne of the Missions Le Couvent des Minimes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cologne of the Missions marki Le Couvent des Minimes to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, wąkrotka azjatycka, mirra, benzoes, kamelia i cedr virginia.

Wanilia Wąkrotka azjatycka Mirra Benzoes Kamelia Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne of the Missions by Le Couvent des Minimes.

Spiritueuse Double Vanille
Les Orientaux: Vanille

Cologne of the Missions Recenzje Perfum

chjena
chjena

Po przetestowaniu Cologne of the Missions natychmiast zrozumiałam niewyjaśnioną dla mnie dotychczas zagadkę określenia "chomikowa wanilia". Ponoć niektóre perfumy, których główny akord opiera się na wanilii właśnie, momentami przywołują skojarzenia z trocinami, ściółką domowych zwierzątek klatkowych. I tak się właśnie dzieje w przypadku tej wody kolońskiej, ale skłamałabym, gdybym twierdziła, że mi to przeszkadza.

Dzięki tym chomiczym skojarzeniom zapach ten jest charakterystyczny, nie banalny, te trociny pobrzmiewające gdzieś tle wywołują u mnie jakieś nietypowe poczucie bezpieczeństwa (a gdyby rzucić tak to wszystko i zakopać się bezpiecznie pod ściółką?). Jakby tego było mało, silnie zaznaczono również obecność kamelii, nie wiem kiedy ostatnio czułam ją jako nutę w perfumach, lecz to naprawdę zacny dodatek. Jest troszkę landrynkowo, choć jak najbardziej z klasą, miękko, gładko, tylko czasem ten trocinowy zgrzyt nadaje pazura. Szkoda, że bardziej nie ujawnia się mirra, bo już w ogóle mogłoby być ciekawie, a tak jest według mnie bardzo dobrze, ale raczej na odlewkę, nie na flakon.

Nie na flakon też głównie z tego powodu, że woda ta występuje w jakiejś zatrważającej pojemności i z pewnością weszłaby w skład pozostałej po mnie masy spadkowej. Niemniej jednak, z ogromną radością od czasu do czasu Cologne of the Missions ponoszę.

Karkki
Karkki

Na mnie pachną wanilią, zupełnie taką samą jak w Vanille Yves Rocher, tylko głębszą. I niczym więcej.
Po godzinie zapach zniknął z mojej skóry całkowicie.

amanda
amanda

Nie wiem coż to takiego,jak pachnie owa wąkrotka azjatycka(brzmi trochę jak nazwa jakiejś jaszczurki ).
Ale wiem za to jak pachnie kamelia i można właśnie ją tutaj podziwiać w otoczeniu pięknej nienachalnej wanilii.
Lubię wanilię,która niezbyt ekspansywnie sobie poczynia,bo można i cieszyć się jej ciepłą,słodką urodą i jednocześnie dostrzegać inne nuty.
Cedru nie zauważam, za to mirrę i benzoes w delikatnej formie jak najbardziej.Podoba mi się to że nie oblepia nnadmierną słodyczą .

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Couvent des Minimes Cologne of the Missions, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Couvent des Minimes Cologne of the Missions, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne of the Missions marki Le Couvent des Minimes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne of the Missions marki Le Couvent des Minimes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes L’Ambre des Merveilles Ginestet Botrytis Cartier Le Baiser Du Dragon Agent Provocateur L'Agent Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Guerlain Eau de Shalimar Vivienne Westwood Boudoir Molinard Habanita Parfum d`Empire Ambre Russe Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Yves Rocher Neonatura Cocoon Hermes Hermessence Ambre Narguile Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Fendi Fendi Theorema Satellite Padparadscha Oriflame M by Marcel Marongiu L`Erbolario Dolcelisir Alexander McQueen My Queen Aquolina Black Sugar