Marki » L » orientalne « Grupy

No. 51 Le Cherche Midi dla kobiet i mężczyzn

No. 51 Le Cherche Midi dla kobiet i mężczyzn

No. 51 marki Le Cherche Midi to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, No. 51 został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Cecile Hua. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo tekowe, paczula, wetyweria, mech, agar (oud), kadzidło, ambra i nuty wodne.

Drzewo tekowe Paczula Wetyweria Mech Agar (oud) Kadzidło Ambra Nuty wodne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 51 by Le Cherche Midi.

No. 51 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Cherche Midi No. 51, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Cherche Midi No. 51, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 51 marki Le Cherche Midi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 51 marki Le Cherche Midi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Paloma Picasso Minotaure Avon Surrender Avon Perceive Solange Azagury-Partridge Stoned Guerlain Eau de Lit Jovoy Paris Oriental Coty Emeraude Indult C16 Van Gils Basic Instinct Ulric de Varens Varens essentiel Ambre Mysterieux Maitre Parfumeur et Gantier Or des Indes Omnia Profumi Ambra