Marki » L » drzewno - przyprawowe « Grupy

No. 20 Le Cherche Midi dla kobiet i mężczyzn

No. 20 Le Cherche Midi dla kobiet i mężczyzn

No. 20 marki Le Cherche Midi to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. No. 20 został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Cecile Hua. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, cedr virginia, ambra, bergamotka, cytryna amalfi, róża i pieprz.

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra Bergamotka Cytryna Amalfi Róża Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 20 by Le Cherche Midi.

No. 20 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Cherche Midi No. 20, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Cherche Midi No. 20, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 20 marki Le Cherche Midi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 20 marki Le Cherche Midi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hermes Terre d'Hermes Cacharel Amor pour Homme Ermenegildo Zegna Z Zegna Pierre Cardin Emotion for Men Oscar de la Renta Oscar for Men Fragonard Fragonard F! Ted Baker Endurance Maitre Parfumeur et Gantier Secret Melange Diptyque Vinaigre de Toilette Marc Jacobs Bang Zara Il Homme Florascent Aqua Colonia Vetyver