Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanilla Spice Lavanila Laboratories dla kobiet

Vanilla Spice Lavanila Laboratories dla kobiet

Vanilla Spice marki Lavanila Laboratories to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Vanilla Spice został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, drzewo sandałowe, kardamon i wanilia.

Gałka muszkatołowa Drzewo sandałowe Kardamon Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanilla Spice by Lavanila Laboratories.

Vanilla Spice Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lavanila Laboratories Vanilla Spice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lavanila Laboratories Vanilla Spice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanilla Spice marki Lavanila Laboratories. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanilla Spice marki Lavanila Laboratories reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Kenzo Kenzo Amour Comptoir Sud Pacifique Vanille Pineapple Guerlain Eau de Shalimar Comptoir Sud Pacifique Vanille Mokha Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille Molinard Les Orientaux: Vanille  Fraicheur Aquolina Pink Sugar Sensual Demeter Fragrance Angel Food Yves Rocher Cap Nature Noix de Coco Jessica Simpson Creamy Dessert Demeter Fragrance Chococat Hilde Soliani Vani Chic