Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Vanilla Passion Fruit Lavanila Laboratories dla kobiet

Vanilla Passion Fruit Lavanila Laboratories dla kobiet

tropikalny
Vanilla Passion Fruit Lavanila Laboratories dla kobiet Zdjęcia

Vanilla Passion Fruit marki Lavanila Laboratories to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są brzoskwinia, marakuja i gujawa; nutami serca są lotos, jagody jałowca i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są drzewo sandałowe i wanilia.

Brzoskwinia Marakuja Gujawa

Lotos Jagody jałowca Szałwia muszkatołowa

Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanilla Passion Fruit by Lavanila Laboratories.

Vanilla Passion Fruit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanilla Passion Fruit marki Lavanila Laboratories. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanilla Passion Fruit marki Lavanila Laboratories reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Tous Touch Mojo Be Candy Avril Lavigne Black Star Moschino Cheap & Chic Light Clouds Oriflame Divine Sensual Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Pom d`Amour Corine de Farme Witch Corn Carol`s Daughter Mary J. Blige My Life Bath and Body Works Hello Kitty Remy Latour Diamond Rain Michel Germain Sexual Blush Faberlic O Feerique Sensuelle