Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanilla Coconut Lavanila Laboratories dla kobiet

Vanilla Coconut Lavanila Laboratories dla kobiet

kokosowy
tropikalny
Vanilla Coconut Lavanila Laboratories dla kobiet Zdjęcia Vanilla Coconut Lavanila Laboratories dla kobiet Zdjęcia Vanilla Coconut Lavanila Laboratories dla kobiet Zdjęcia

Vanilla Coconut marki Lavanila Laboratories to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Vanilla Coconut został wydany w 2007 roku. Nutę głowy stanowi gardenia tahitańska; nutami serca są drzewo sandałowe i heliotrop; nutami bazy są kokos i wanilia.

Gardenia tahitańska

Drzewo sandałowe Heliotrop

Kokos Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanilla Coconut by Lavanila Laboratories.

Vanilla Coconut Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lavanila Laboratories Vanilla Coconut, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lavanila Laboratories Vanilla Coconut, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanilla Coconut marki Lavanila Laboratories. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanilla Coconut marki Lavanila Laboratories reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Mira-Bai Gabriela Sabatini Devotion Jil Sander Sensations Abinoam Beleza Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille Demeter Fragrance Never Lonely Demeter Fragrance Vanilla Ice Cream Corine de Farme M'zelle Very Vanilla Jessica Simpson Dreamy Dessert Jeanne Arthes Cassandra Blanc Galimard Cantabelle Yves Rocher Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver