Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Violette Laurence Dumont dla kobiet

Vanille Violette Laurence Dumont dla kobiet

Vanille Violette Laurence Dumont dla kobiet Zdjęcia Vanille Violette Laurence Dumont dla kobiet Zdjęcia Vanille Violette Laurence Dumont dla kobiet Zdjęcia

Vanille Violette marki Laurence Dumont to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i ambrette (piżmo ambrowe); nutami serca są estragon, róża, konwalia i fiołek; nutami bazy są piżmo, benzoes i wanilia.

Bergamotka Ambrette (piżmo ambrowe)

Estragon Róża Konwalia Fiołek

Piżmo Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Violette by Laurence Dumont.

Vanille Violette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laurence Dumont Vanille Violette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laurence Dumont Vanille Violette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Violette marki Laurence Dumont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Violette marki Laurence Dumont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Christian Dior Hypnotic Poison Estée Lauder Youth-Dew Amber Nude Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot Montblanc Présence d'une femme The Body Shop Vanilla Yves Rocher Ode à l'amour Lulu Castagnette lol ;-) Demeter Fragrance Vanilla Ice Cream Les Petits Plaisirs Vanille Troublante Mirato Malizia Bon Bons Sweet Vanilla Ralph Lauren Big Pony 2 Pacifica Indian Coconut Nectar