Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Orientale Laurence Dumont dla kobiet

Vanille Orientale Laurence Dumont dla kobiet

żółtych kwiatów
Vanille Orientale Laurence Dumont dla kobiet Zdjęcia Vanille Orientale Laurence Dumont dla kobiet Zdjęcia Vanille Orientale Laurence Dumont dla kobiet Zdjęcia

Vanille Orientale marki Laurence Dumont to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są ylang-ylang i toffee; nutą serca jest wanilia; nutą bazy jest piżmo.

Ylang-ylang Toffee

Wanilia

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Orientale by Laurence Dumont.

Vanille Orientale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laurence Dumont Vanille Orientale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laurence Dumont Vanille Orientale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Orientale marki Laurence Dumont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Orientale marki Laurence Dumont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Thierry Mugler Angel Caprice de Star The Body Shop Vanilla Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut Helmut Lang Eau de Parfum Pilar & Lucy The Exact Friction of Stars Demeter Fragrance HOTKISS Sugar Addict Demeter Fragrance Jelly Belly Blueberry Muffin Demeter Fragrance Always Sexy Ava Luxe Loves True Bluish Light Parfume de Vanille Tropical Vanilla Prince Matchabelli Cotton Candy Girly Girl