Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Chocolat Laurence Dumont dla kobiet

Vanille Chocolat Laurence Dumont dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 2

kakaowy
Vanille Chocolat Laurence Dumont dla kobiet Zdjęcia Vanille Chocolat Laurence Dumont dla kobiet Zdjęcia Vanille Chocolat Laurence Dumont dla kobiet Zdjęcia

Vanille Chocolat marki Laurence Dumont to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi biały miód; nutami serca są paczula i meksykańska czekolada; nutami bazy są wanilia i tytoń.

Biały miód

Paczula Meksykańska czekolada

Wanilia Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Chocolat by Laurence Dumont.

Chocolate Greedy
Angel

Vanille Chocolat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laurence Dumont Vanille Chocolat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laurence Dumont Vanille Chocolat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Chocolat marki Laurence Dumont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Chocolat marki Laurence Dumont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chanel Allure eau de parfum Giorgio Armani Emporio Armani Night Aquolina Chocolovers Lolita Lempicka L`eau de Minuit Hermes Hermessence Vanille Galante Demeter Fragrance Cinnamon Bun Sage Machado Onyx Demeter Fragrance Birthday Cake Love & Toast Honey Coconut Des Filles a la Vanille Vanille Smell Bent Helen Carnate Yves Rocher Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver