Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Tarte aux Myrtilles Laurence Dumont dla kobiet

Tarte aux Myrtilles Laurence Dumont dla kobiet

karmelowy

Tarte aux Myrtilles marki Laurence Dumont to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Tarte aux Myrtilles został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, cytryna amalfi, fiołek, karmel i jagoda.

Wanilia Cytryna Amalfi Fiołek Karmel Jagoda

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tarte aux Myrtilles by Laurence Dumont.

Tarte aux Myrtilles Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tarte aux Myrtilles marki Laurence Dumont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tarte aux Myrtilles marki Laurence Dumont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
mark. mark Jewel Pilar & Lucy To Twirl All Girly Carol`s Daughter Pearls Eclectic Collections Sonata Victoria`s Secret Berry Kiss Caswell Massey Vanilla Orchid Susanne Lang Sula Vixen Playering Set La Perla Ruby Perlage Sinfonia di Note Coeur de Noisette Bath and Body Works Forever Sunshine GoodTrueBeautiful Lovelily Swiss Arabian Abeer al Majlis