Marki » L » aromatyczne « Grupy

Eau de Cologne - Lavander Laurence Dumont dla kobiet i mężczyzn

Eau de Cologne - Lavander Laurence Dumont dla kobiet i mężczyzn

Eau de Cologne - Lavander marki Laurence Dumont to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są petitgrain i mięta; nutami serca są cytrusy i lawenda; nutami bazy są piżmo, wanilia i bergamotka.

Petitgrain Mięta

Cytrusy Lawenda

Piżmo Wanilia Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Cologne - Lavander by Laurence Dumont.

Eau de Cologne - Lavander Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Cologne - Lavander marki Laurence Dumont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Cologne - Lavander marki Laurence Dumont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Tommy Hilfiger T Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Perry Ellis Portfolio Green for Men Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Man Diptyque L'eau des Hesperides Gap G7 Spiked Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil Demeter Fragrance Black Russian Truefitt & Hill 1805 Calum Best Calum