Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Eau de Cologne - Cologne Laurence Dumont dla kobiet i mężczyzn

Eau de Cologne - Cologne Laurence Dumont dla kobiet i mężczyzn

Eau de Cologne - Cologne marki Laurence Dumont to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, cytrusy i nuty zielone; nutami serca są geranium i cedr virginia; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Cytrusy Nuty zielone

Geranium Cedr Virginia

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Cologne - Cologne by Laurence Dumont.

Eau de Cologne - Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laurence Dumont Eau de Cologne - Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laurence Dumont Eau de Cologne - Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Cologne - Cologne marki Laurence Dumont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Cologne - Cologne marki Laurence Dumont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
DSQUARED² He Wood CB I Hate Perfume Just Breathe Alfred Dunhill X-Centric Victorinox Swiss Army Swiss Unlimited Donna Karan DKNY Be Delicious Men Etro Pegaso Lacoste Lacoste Essential Collector Edition Morgan Morgan de Toi Homme CnR Create Virgo for Men Ralph Lauren Polo Explorer La Perla GrigioPerla Hedo White D.S. & Durga Cowboy Grass