Marki » L » « Grupy

Charmes Secrets: Passion Absolue Laurence Dumont dla kobiet

Charmes Secrets: Passion Absolue Laurence Dumont dla kobiet

Charmes Secrets: Passion Absolue Laurence Dumont dla kobiet Zdjęcia Charmes Secrets: Passion Absolue Laurence Dumont dla kobiet Zdjęcia Charmes Secrets: Passion Absolue Laurence Dumont dla kobiet Zdjęcia Charmes Secrets: Passion Absolue Laurence Dumont dla kobiet Zdjęcia

Charmes Secrets: Passion Absolue marki Laurence Dumont to perfumy dla kobiet. Charmes Secrets: Passion Absolue został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Collet. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są jaśmin, lotos, paczula i lilia; nutami bazy są mech dębowy, nuty drzewne i piżmo.

Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka

Jaśmin Lotos Paczula Lilia

Mech dębowy Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Charmes Secrets: Passion Absolue by Laurence Dumont.

Charmes Secrets: Passion Absolue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laurence Dumont Charmes Secrets: Passion Absolue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laurence Dumont Charmes Secrets: Passion Absolue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Charmes Secrets: Passion Absolue marki Laurence Dumont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Charmes Secrets: Passion Absolue marki Laurence Dumont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Paolo Gigli Grecale Nina Ricci Eau de Fleurs Ulric de Varens Varens Original Spring Tea Ocean Pacific OP Juice for Women Calypso Christiane Celle Calypso Vanille Bond No 9 Harrods for Him Caron Eau de Reglisse Liquorice by Caron Bond No 9 New Orleans Jacques Bogart Bogart Pour Homme Philosophy Inner Grace Acqua Novara odo-res 47 Tom Tailor Liquid Man