Marki » L » « Grupy

Charmes Secrets: Passion Absolue Laurence Dumont dla kobiet

Charmes Secrets: Passion Absolue Laurence Dumont dla kobiet

Charmes Secrets: Passion Absolue Laurence Dumont dla kobiet Zdjęcia Charmes Secrets: Passion Absolue Laurence Dumont dla kobiet Zdjęcia Charmes Secrets: Passion Absolue Laurence Dumont dla kobiet Zdjęcia Charmes Secrets: Passion Absolue Laurence Dumont dla kobiet Zdjęcia

Charmes Secrets: Passion Absolue marki Laurence Dumont to perfumy dla kobiet. Charmes Secrets: Passion Absolue został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Collet. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są jaśmin, lotos, paczula i lilia; nutami bazy są mech dębowy, nuty drzewne i piżmo.

Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka

Jaśmin Lotos Paczula Lilia

Mech dębowy Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Charmes Secrets: Passion Absolue by Laurence Dumont.

Charmes Secrets: Passion Absolue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laurence Dumont Charmes Secrets: Passion Absolue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laurence Dumont Charmes Secrets: Passion Absolue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Charmes Secrets: Passion Absolue marki Laurence Dumont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Charmes Secrets: Passion Absolue marki Laurence Dumont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Roger & Gallet Eau de Gingembre Victoria`s Secret Sweet Craving Wellments I Love the Moon Royall Fragrances Royall Muske Thierry Mugler Angel Sunessence EDT Legere DSH Perfumes Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) Montale Wild Aoud Demeter Fragrance Pineapple Philosophy Inner Grace The Body Shop White Musk Sport Ferrari Scuderia Ferrari Cinq Mondes Pluie de Pétales de Roses