Marki » L » orientalne « Grupy

Nuits Enchantees Laura Mercier dla kobiet

Nuits Enchantees Laura Mercier dla kobiet

kawowy
Nuits Enchantees Laura Mercier dla kobiet Zdjęcia

Nuits Enchantees marki Laura Mercier to orientalne perfumy dla kobiet. Nuits Enchantees został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest James Krivda. Nutami głowy są mandarynka i kardamon; nutami serca są tuberoza, imbir, drzewo gwajakowe, papryczka pimento, cedr i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, kawa, wanilia bourbon, wetyweria i cedr.

Mandarynka Kardamon

Tuberoza Imbir Drzewo gwajakowe Papryczka pimento Cedr Róża

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Kawa Wanilia bourbon Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nuits Enchantees by Laura Mercier.

Minuit Enchante
PG25 Indochine
Secret Sucre

Nuits Enchantees Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Fantastyczny orientalny gourmand!
Zmysłowa słodycz wanilii przełamana jest nutami drzewnymi, pikantnymi i ziemnymi - słodkiego drewna gwajakowego, przypraw, paczuli i kawy. Ma też w sobie trochę chrupiącej zieloności i czegoś orzechowego.
Kompozycja jest hedonistyczna i bogata w składniki, ale inne nuty są dla mnie niemożliwe do wydzielenia.
Przepyszny słodki deser przyprawiony na ostro, cudowne do noszenia w chłodnym sezonie.
Oswojone PG02 Coze / PG10 Aomassai.
Na tyle podobne do Minuit Enchante, że nie wiem, czy bym je odróżniła.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laura Mercier Nuits Enchantees, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laura Mercier Nuits Enchantees, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nuits Enchantees marki Laura Mercier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nuits Enchantees marki Laura Mercier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Celine Celine Oriental Summer Laura Mercier Ambre Passion Comptoir Sud Pacifique Vanille Ambre Queen Latifah Queen by Queen Latifah Xerjoff Shingl Juliette Has A Gun Midnight Oud Comme des Garcons Glitter Boadicea the Victorious Agarwood Collection Passionate Tesori d`Oriente Hammam Black Phoenix Alchemy Lab Witchblade Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Femme Lush Black Pearl