Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Minuit Enchante Laura Mercier dla kobiet

Minuit Enchante Laura Mercier dla kobiet

Minuit Enchante marki Laura Mercier to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są goździk (przyprawa), imbir, jałowiec i pieprz; nutami serca są jaśmin, tuberoza, róża i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe, cedr virginia, ambra, benzoes, wanilia, mirra i agar (oud).

Goździk (przyprawa) Imbir Jałowiec Pieprz

Jaśmin Tuberoza Róża Brzoskwinia

Piżmo Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Cedr Virginia Ambra Benzoes Wanilia Mirra Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Minuit Enchante by Laura Mercier.

Nuits Enchantees
PG25 Indochine
Secret Sucre

Minuit Enchante Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laura Mercier Minuit Enchante, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laura Mercier Minuit Enchante, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Minuit Enchante marki Laura Mercier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Minuit Enchante marki Laura Mercier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Alfred Dunhill Dunhill Pursuit Halle Berry Halle Geoffrey Beene Grey Flannel Naomi Campbell Sunset Prada Prada Tendre Sonoma Scent Studio Incense Pure Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men Smell Bent Sexy Turtleneck Profumum Roma Fumidus Serge Lutens Arabie Van Cleef & Arpels Birmane Amouage Amouage Epic Man