Marki » L » kwiatowe « Grupy

Eau de Lune Laura Mercier dla kobiet

Eau de Lune Laura Mercier dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Eau de Lune marki Laura Mercier to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau de Lune został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są mandarynka, białe kwiaty, fiołek i ylang-ylang; nutami serca są kwiat pomarańczy, biała brzoskwinia, konwalia, róża i plumeria; nutami bazy są ambra, piżmo, korzeń irysa i nuty drzewne.

Mandarynka Białe kwiaty Fiołek Ylang-ylang

Kwiat pomarańczy Biała brzoskwinia Konwalia Róża Plumeria

Ambra Piżmo Korzeń irysa Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Lune by Laura Mercier.

Eau de Lune Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laura Mercier Eau de Lune, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laura Mercier Eau de Lune, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Lune marki Laura Mercier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Lune marki Laura Mercier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Bai Alfred Sung Sung David & Victoria Beckham Intimately Beckham Benetton Tribu L`Erbolario Rosa The Different Company Rose Poivree Oriflame City Jungle Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Jeanne Voyage Lisa Hoffman Tunisian Neroli M. Micallef Gardenia TerraNova Pikake Strange Invisible Perfumes Prima Ballerina