Marki » L » cytrusowo - gourmand « Grupy

Eau Gourmande Tarte Au Citron Laura Mercier dla kobiet

Eau Gourmande Tarte Au Citron Laura Mercier dla kobiet

Eau Gourmande Tarte Au Citron marki Laura Mercier to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet. Eau Gourmande Tarte Au Citron został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak sosna, anyż gwiazdkowaty, piżmo, białe drzewa, liść czarnej porzeczki, wanilia, jaśmin, bergamotka, pralina i cytryna.

Sosna Anyż gwiazdkowaty Piżmo Białe drzewa Liść czarnej porzeczki Wanilia Jaśmin Bergamotka Pralina Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Gourmande Tarte Au Citron by Laura Mercier.

Eau Gourmande Tarte Au Citron Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laura Mercier Eau Gourmande Tarte Au Citron, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laura Mercier Eau Gourmande Tarte Au Citron, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Gourmande Tarte Au Citron marki Laura Mercier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Gourmande Tarte Au Citron marki Laura Mercier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
Paco Rabanne Ultrared Men Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Lemon Pie Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Lil`s Angel Demeter Fragrance Orange Cream Pop Demeter Fragrance Pink Lemonade Laurence Dumont Eau de Cologne - Vanilla Profumi di Pantelleria Jailia Ebba Los Angeles By Sand Black Phoenix Alchemy Lab ASP Viper Snake Oil Jeanne Arthes Sun Yves Rocher Miel d`Oranger Bourjois Clin d'Oeil Excentric