Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Eau Gourmande Marrons Glaces Laura Mercier dla kobiet

Eau Gourmande Marrons Glaces Laura Mercier dla kobiet

Eau Gourmande Marrons Glaces marki Laura Mercier to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Eau Gourmande Marrons Glaces został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cyklamen, ambra, wanilia, jaśmin i heliotrop.

Cyklamen Ambra Wanilia Jaśmin Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Gourmande Marrons Glaces by Laura Mercier.

Eau Gourmande Marrons Glaces Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Gourmande Marrons Glaces marki Laura Mercier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Gourmande Marrons Glaces marki Laura Mercier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Britney Spears Fantasy Lolita Lempicka Caprice Amarena Deborah Be Gourmand - Sweet Mandy Jil Sander Style Pastels Blush Pink Britney Spears Hidden Fantasy Lulu Castagnette LuluCastagnette Maitre Parfumeur et Gantier Vocalise Smell Bent Hungry Hungry Hippies Yves Rocher FlowerParty Corine de Farme Witch Corn Laurence Dumont Figue Sauvage Etienne Aigner Clear Day