Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

orzechowy
migdałowy
kakaowy
karmelowy

Eau Gourmande Creme de Pistache marki Laura Mercier to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, nuty owocowe, orzech laskowy, migdał, pralina, meksykańska czekolada, karmel, orchidea, biały miód, wanilia, nuty drzewne, pistacja i bita śmietana.

Bergamotka Nuty owocowe Orzech laskowy Migdał Pralina Meksykańska czekolada Karmel Orchidea Biały miód Wanilia Nuty drzewne Pistacja Bita śmietana

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Gourmande Creme de Pistache by Laura Mercier.

Eau Gourmande Creme de Pistache Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Nie mam tu za dużo do napisania:
Eau Gorumande Creme de Pistache to kopia Angel.
Wyczuwalne są orzechy i pistacje, ale na ogromnym Angelowym tle.
Szkoda, liczyłam na te pistacje i migdały...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laura Mercier Eau Gourmande Creme de Pistache, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laura Mercier Eau Gourmande Creme de Pistache, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Gourmande Creme de Pistache marki Laura Mercier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Gourmande Creme de Pistache marki Laura Mercier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Davidoff Good Life Trance Essence Genie in a Bottle Pilar & Lucy The Exact Friction of Stars Hermes Hermessence Vanille Galante Ulric de Varens Varens Original Indian Secret Demeter Fragrance Jelly Belly Hot Fudge Sundae Demeter Fragrance Tootsie Roll Christina Aguilera X Pose Desire Yves Rocher Vanille Corine de Farme Douceur Nature Vanilla Laurence Dumont Vanille Patchouli Galimard Canaica