Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Eau Gourmande Almond Coconut Laura Mercier dla kobiet

kokosowy
migdałowy
tropikalny

Eau Gourmande Almond Coconut marki Laura Mercier to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Eau Gourmande Almond Coconut został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak rozmaryn, fasolka tonka, migdał, kokos, piżmo, wanilia, jaśmin, heliotrop, ylang-ylang i brazylijskie drzewo różane.

Rozmaryn Fasolka tonka Migdał Kokos Piżmo Wanilia Jaśmin Heliotrop Ylang-ylang Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Gourmande Almond Coconut by Laura Mercier.

Eau Gourmande Almond Coconut Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Gourmande Almond Coconut marki Laura Mercier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Gourmande Almond Coconut marki Laura Mercier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Mira-Bai Thierry Mugler Innocent Summer Flash Jette Joop By Night Jette Perfumer`s Workshop Samba Kiss Man Alexandre Barthet Barth Beyonce Heat Demeter Fragrance Ginger Cookie Les Petits Plaisirs Vanille Troublante Alfred Sung Joya Black Phoenix Alchemy Lab Mme. Moriarty Misfortune Teller Ulric de Varens Lily Prune Lily Gold Demeter Fragrance Chococat