Marki » L » orientalne « Grupy

Ambre Passion Elixir Laura Mercier dla kobiet

Ambre Passion Elixir Laura Mercier dla kobiet

Ambre Passion Elixir marki Laura Mercier to orientalne perfumy dla kobiet. Ambre Passion Elixir został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Frank Voelkl. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, geranium, paczula, cedr virginia, ambra, szafran, róża i morela.

Piżmo Jaśmin Geranium Paczula Cedr Virginia Ambra Szafran Róża Morela

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre Passion Elixir by Laura Mercier.

Ambre Passion Elixir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laura Mercier Ambre Passion Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laura Mercier Ambre Passion Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre Passion Elixir marki Laura Mercier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre Passion Elixir marki Laura Mercier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Bvlgari Omnia Thierry Mugler Eau de Star Fragonard Cette Nuit La Confidentiel Diptyque Eau Lente Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Van Gils Basic Instinct Ava Luxe Sacred Oriflame Amber Elixir Christian Dior Ambre Nuit Tonatto Profumi Amir Joya Ambrosia Frances Denney Hope