Marki » L » orientalne « Grupy

Ambre Passion Elixir Laura Mercier dla kobiet

Ambre Passion Elixir Laura Mercier dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Ambre Passion Elixir marki Laura Mercier to orientalne perfumy dla kobiet. Ambre Passion Elixir został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Frank Voelkl. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, geranium, paczula, cedr virginia, ambra, szafran, róża i morela.

Piżmo Jaśmin Geranium Paczula Cedr Virginia Ambra Szafran Róża Morela

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre Passion Elixir by Laura Mercier.

Prada (Amber)

Ambre Passion Elixir Recenzje Perfum

Jot
Jot

Piękne, ciężkie, długo utrzymujące się perfumy. Mieszanka moich sygnatur scent Prada Amber (oczywiście stara wersja) z klasycznymi Shalimar. Bardzo eleganckie, raczej nie dla nastolatki, bardziej będa pasowały do dojrzalej kobiety. Zdecydowanie wieczorowe. Niestety nie jest łatwo je dostać, ale na pewno warto przetestować!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laura Mercier Ambre Passion Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laura Mercier Ambre Passion Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre Passion Elixir marki Laura Mercier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre Passion Elixir marki Laura Mercier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Juozas Statkevicius Josef Statkus Juozas Statkevicius Yves Rocher Neonatura Cocoon Jovoy Paris Oriental La Maison de la Vanille Vanille Givree de Antilles Ulric de Varens Lily Prune Sublime Vanilla Profumum Roma Fiori d'Ambra Bois 1920 Sutra Ylang Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Avon Little White Dress Aramis JHL Melange Perfume Melange Solid Perfume Warm Van Cleef & Arpels Midnight in Paris