Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Sotto Voce Laura Biagiotti dla kobiet

Sotto Voce Laura Biagiotti dla kobiet

Sotto Voce Laura Biagiotti dla kobiet Zdjęcia Sotto Voce Laura Biagiotti dla kobiet Zdjęcia Sotto Voce Laura Biagiotti dla kobiet Zdjęcia Sotto Voce Laura Biagiotti dla kobiet Zdjęcia Sotto Voce Laura Biagiotti dla kobiet Zdjęcia

Sotto Voce marki Laura Biagiotti to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Sotto Voce został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophia Grojsman. Nutami głowy są mahoń, kolendra, Śliwka i brzoskwinia; nutami serca są tuberoza, kwiat pomarańczy, orchidea i heliotrop; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo i wanilia.

Mahoń Kolendra Śliwka Brzoskwinia

Tuberoza Kwiat pomarańczy Orchidea Heliotrop

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sotto Voce by Laura Biagiotti.

Sun Moon Stars

Sotto Voce Recenzje Perfum

darkblueyed
darkblueyed

Jest w swiecie muzyki instrument zwany blokiem chinskim. Delikatny drewniany dzwiek bywa wyznacznikiem rytmu i podkresla, mimo lagodnosci brzmienia. Moja kolezanka- matematyczka Alina uzywala tego zapachu- Sotto Voce. Faktycznie, nigdy nie slyszalam Aliny podniesionego glosu, nawet zza zamknietych licealnych drzwi. Zapach brzoskwiniowo- drewniany z cieplym pizmem jak porannym wiatrem w letni dzien na wloskiej riwierze. Kwiaty sa delikatne ale nie pozwalaja zapomniec o sobie- tuberoza i pudrowosc pomaranczowego pylku. Pieprzowe nutki czaja sie za zakretem- to tak jak namietnosc Wloszek- zawsze gotowe na ostrzejszy ruch. Ale wlasciwie, po co? Mozna osiagnac to samo spojrzeniem spod polprzymknietych powiek, miekka dlonia dotykajaca porcelanowa filizanke, gladkoscia wypielegnowanych lokow, wycyzelowanym polglosem, szeptem tchnacym miloscia- sotto voce...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laura Biagiotti Sotto Voce, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laura Biagiotti Sotto Voce, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sotto Voce marki Laura Biagiotti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sotto Voce marki Laura Biagiotti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rochas Alchimie Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil Kenzo Kenzo Amour Giorgio Armani Acqua di Gio Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Ginestet Botrytis Boucheron Trouble Cacharel Gloria Piotr Czarnecki Sensei Thierry Mugler Alien Sunessence EDT Legere Joop! Joop! Le Bain Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Laura Biagiotti Venezia Pastello Givenchy Amarige Escada Escada Collection 2001 Fendi Fendi Theorema Estée Lauder Bronze Goddess  2011 Thierry Mugler Alien Eau Luminescente Xerjoff Lira