Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Laura Rose Laura Biagiotti dla kobiet

Laura Rose Laura Biagiotti dla kobiet

Mam: 4 Miałem: 3

Laura Rose Laura Biagiotti dla kobiet Zdjęcia

Laura Rose marki Laura Biagiotti to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Laura Rose został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna amalfi, liść czarnej porzeczki i czarna porzeczka; nutami serca są róża, frezja i pszenica; nutami bazy są paczula i piżmo.

Pomarańcza Cytryna Amalfi Liść czarnej porzeczki Czarna porzeczka

Róża Frezja Pszenica

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Laura Rose by Laura Biagiotti.

Sonia Rykiel
Madame Gres

Laura Rose Recenzje Perfum

amanda
amanda

Kolejna odsłona róży,tym razem z nowoczesnym lekkim szyprem.
I kolejny różany zapach,który jest dla mnie zaledwie ładny,poprawny,bezpieczny.
Nie wiem,może się czepiam,ale nie jest to tak do końca przemyślany zapach,brakuje w nim iskry,która pozwoliłaby wybić się poza mocną przeciętność i tuzinkowość.
Początek nawet przyjemny bo trąci rześkością cytryny z lekko kwaskowatą porzeczką i próbującą się przebić pomiędzy to wszystko delikatną frezją.
Owszem wszystko ładnie,grzecznie jak pensjonarka w szkolnym uniformie chcąca znacznie więcej jednak dobrzewie,że nie może.
Świetnie sprawdzi się na wiosnę swoją świeżością i delikatnością,jednak w letnie upały tego rodzaju świeżość z szyprowym podkładem może nieco zmęczyć.
Ogólnie miły,przyjemny zapach nadający się w wiele miejsc praca,spacer,spotkanie itp.

MrGwyn
MrGwyn

A jednak. Zamoczenie w słodkim sosie z czarnej porzeczki, obsypanie odrobiną startej skórki z pomarańczy i cytryny oraz obtoczenie w mące okazały się być najlepszym rozwiązaniem. :)
Jednak co to by była za Laura Rose bez frezji i futerkowego piżma? Nie byłaby, ale oczywiście takowe posiada.
Co jeszcze o nich powiedzieć? Na pewno jest to kolejna róża, która zaskarbiła sobie moje względy, a to dlatego, że postanowiono ją nieco ukryć pod tą "panierką", której skład wcześniej opisałem. Nie ma tu Czerwonej Królowej, bardziej Disney'owska Śpiąca Królewna.
Kompozycja ta plusuje u mnie również tym, że jest lekka. Róża nie siada mi na głowie, co bardzo sobie cenię. Jest chłodno. Dodatkowy plus. Odgrzewana róża to zła róża. W sumie nie przeszkadza mi nawet to, że im bliżej bazy tym więcej cukru.
Polecam do testów wszystkim tym, którzy tak jak ja bojkotują rządy Jej Wysokości Róży. Sądzę, że za pośrednictwem tej kompozycji można się przemóc i w pewien sposób zaufać temu kwiatu.
Zatem, jeśli ktoś poschodzi to róży jak pies do jeża, niechaj spróbuje Laury.

vertigo
vertigo

A dla mnie Laura Rose to całkiem ładne perfumy.
Są dość nowocześnie szyprowe, szczególnie na początku wyraźnie wyczuwalne są: paczulka, dość słodkie cytrusy i elementy krzaka czarnej porzeczki, następnie do głosu dochodzi róża i zapach staje się zdecydowanie różany ze współczesnym szyprowym twistem: tak pachniałoby Chance Rose, gdyby istniało :)

Beata Maria
Beata Maria

Bardzo zwyczajne a dzięki temu niezwykle bezpieczne. Dla wszystkich kobiet od najmłodszych do zaawansowanych wiekiem. Na co dzień, do biura,do sklepu, na spacer z psem jednym słowem- wszędzie.
Niczym mnie nie urzekły.

Seth
Seth

Banalna interpretacja udanie klasycyzującej protoplastki o liniowym, wyraźnie różanym charakterze. Na skórze mojej żony ewoluuje nieznacznie, otwierając się słodziutką pomarańczą, aby szybko przeistoczyć się w przesłodzoną różę, cieleśnie kwaśniejącą w finiszu. Zapach wyraźnie syntetyczny, co nie byłoby zarzutem, gdyby nie najzwyczajniejszy brak urody. Niezła projekcja i dobra trwałość czyni zapach stosownym na codzienne okazje: jesień/zima. W skali (1-6): za kompozycję - 3; oryginalność - 3; intensywność - 4; trwałość - 5. Ocena końcowa: 3,75.

Laura Rose by Laura Biagiotti 3.31 out of 5 based on 17 ratings and 5 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laura Biagiotti Laura Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laura Biagiotti Laura Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Laura Rose marki Laura Biagiotti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Laura Rose marki Laura Biagiotti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jesus Del Pozo Halloween Lolita Lempicka Si Lolita Cacharel Noa Cacharel Eden Laura Biagiotti Venezia 2011 Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Calvin Klein Contradiction Calvin Klein Truth Burberry London Halle Berry Halle Basile Basile Miraculum Byc Moze...Pariz Oriflame M by Marcel Marongiu Karl Lagerfeld Karleidoscope Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Sisley Eau du Soir Elizabeth Arden Green Tea Cacharel Liberte Cerruti 1881 Sisley Soir de Lune