Marki » L » kwiatowe « Grupy

Laura Laura Biagiotti dla kobiet

Laura Laura Biagiotti dla kobiet

wodny
ozonowy
Laura Laura Biagiotti dla kobiet Zdjęcia Laura Laura Biagiotti dla kobiet Zdjęcia Laura Laura Biagiotti dla kobiet Zdjęcia Laura Laura Biagiotti dla kobiet Zdjęcia Laura Laura Biagiotti dla kobiet Zdjęcia

Laura marki Laura Biagiotti to kwiatowe perfumy dla kobiet. Laura został wydany w 1994 roku. Nutami głowy są liczi, Śliwka, nuty zielone, brzoskwinia, bergamotka, arbuz i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są cyklamen, fiołek, frezja, jaśmin, orchidea, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia, wetyweria i cedr.

Liczi Śliwka Nuty zielone Brzoskwinia Bergamotka Arbuz Brazylijskie drzewo różane

Cyklamen Fiołek Frezja Jaśmin Orchidea Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Laura by Laura Biagiotti.

Sun Java for Women
Weekend for Women
Tracy

Laura Recenzje Perfum

nellysa
nellysa

Przepiękna kompozycja! Cóż innego mogłoby zresztą wyniknąć z połączenia arbuza, liczi, frezji i konwalii, czyli bardzo wdzięcznych nut zapachowych, oraz przełamania ich nutami drzewnymi i osłodzenia odrobiną wanilii?

Zapach jest bardzo delikatny, kobiecy, pięknie układa się na skórze. Nie jest nachalny, jednakże jest wyczuwalny. Nie jest jednak banalny, ma w sobie mnóstwo niewymuszonej klasy.

Nie jest bardzo popularny, więc nie musimy się obawiać, że co druga kobieta w metrze będzie go nosiła.

abelha
abelha

Zapach ma nuty które bardzo lubię w perfumach, więc nie mogło być inaczej, nie mógł mi się nie spodobać. Jest tu melon, bądź arbuz, jest brzoskwinia, są frezje i konwalie. Zapach jest kobiecy, delikatny chociaż dość trwały. Jest to zapach typowy dla lat 90, ale mnie to nie przeszkadza zupełnie. Świetny na lato.

Madlene
Madlene

Niestety zapach przypomina mi perfumowany zmywacz do paznokci... Faktycznie z innej epoki, choć nie powiem bo bardzo lubię zapachy z lat 90tych - niestety z tym się nie polubimy.

chjena
chjena

Na Laurę nigdy bym nie zwróciła uwagi, gdyby nie polecała jej w swoim filmiku jakaś znana blogerka (tak, przyznaję - ostatnio w ramach "niech ktoś do mnie pogada w tle" oglądam filmy z kolekcjami perfum żeby uspokoić się, że mój zbiór wcale znowu nie jest taki wielki), co to Laury zachwalić się nie mogła i ubolewała, że w Stanach tego zapachu nie ma. Tego samego dnia trafiłam na Laurę na dolnej półce drogerii, w samym kącie.

Nie dziwię się, że tego zapachu w Stanach nie ma - toż to bliźniaczy twór któregoś z naszych zapachów z serii "Być może..."! Wyczuwam w Laurze iście aldehydowy, mocny początek, chociaż nuty perfumeryjne milczą na ten temat, a dopiero za tym oddziałem prężnie prezentuje się arbuz, prowadzący całą plejadę owoców i kwiatków. Zapach letni, ale zdecydowany, bardzo określony. Mi osobiście nie leży wcale, bo ani ze mnie aldehydowa, ani owocowa wielbicielka.

Nawet podłużny, wazonowaty flakon budzi pewnie skojarzenia z "Być może...".

Fanom polskiej - i w sumie nie tylko - klasyki polecam jako zapach na wiosnę i lato, ale większości pewnie nie przypadnie do gustu i Laura wyzionie ducha, w oświetlanym kącie drogeryjnej gablotki. Pewne epoki przemijają...

grudzienszal
grudzienszal

Jak na razie mój nr.1 w kategorii kwiatowej na wiosnę.Lubię Laurę za jej subtelność i delikatność. Zapach dość długo się trzyma.Kiedy znikają początkowe kwiatki, na skórze pozostaje ciepła, ładna zapachowa warstewka tworzona przez brzoskwinię boksującą się z arbuzem i liczi.Gdzieś w tle piszczy jeszcze fiołek.Tak powinny pachnieć perfumy aromatyczno-ozonowe! Zapach jest gęsty, ciepły, a przy tym zwiewny i kokieteryjny.Butelka ładna, prosta i estetyczna.

lili-ya
lili-ya

Zwiewna panienka w sukience w kwiaty. Taki właśnie obraz staje mi przed oczami,gdy wącham nadgarstek skropiony Laurą. Panienka jest młodziutka, ma długie blond włosy, sandały na koturnach i słomkowy kapelusz. Spaceruje zabytkowymi uliczkami i liże lody waniliowe. Może ma na imię Laura? Pachnie delikatnie, zwiewnie, lekko mydełkowo. Czuję od niej troszkę owoców i delikatne kwiaty, prawdopodobnie frezje i fiołki. Ta kompozycja Laury Biagiotti jest przyjemna, lekka, taki kwiatowy zapach na wiosnę i lato, raczej dla młodych dziewczyn. Ja jednak lepiej czuję się w cięższych kompozycjach.

Marzenlop
Marzenlop

Piękny,delikatny zapach.Wspaniały na lato.

Laura by Laura Biagiotti 3.38 out of 5 based on 47 ratings and 7 user reviews

Eau De Parfum 3oz
51.00 USD
Due Perfume by Laura Biagiotti, 3 oz Eau De Parfum spray for Women
Due Perfume by Laura Biagiotti, 3 oz Eau De Parfum spray for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laura Biagiotti Laura, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laura Biagiotti Laura, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Laura marki Laura Biagiotti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Laura marki Laura Biagiotti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Elizabeth Arden Sunflowers Gabriela Sabatini Magnetic Hermes Eau des Merveilles Yves Saint Laurent Belle d`Opium Lacoste Lacoste Pour Femme Burberry London Kenzo Flower by Kenzo Christian Dior Pure Poison Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Elizabeth Taylor White Diamonds Chanel Chance Eau Fraiche Calvin Klein Euphoria Chanel Coco Eau de Parfum Van Cleef & Arpels Feerie Calvin Klein Eternity Elizabeth Arden Green Tea Versace Bright Crystal Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Cacharel Scarlett