Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

Fiori Bianchi Laura Biagiotti dla kobiet

Fiori Bianchi Laura Biagiotti dla kobiet

Miałem: 1

żółtych kwiatów

Fiori Bianchi marki Laura Biagiotti to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Fiori Bianchi został wydany w 1991 roku. Nutami głowy są bergamotka, nuty owocowe, nuty zielone, galbanum, kwiat afrykańskiej pomarańczy i hiacynt; nutami serca są narcyz, ylang-ylang, tuberoza, korzeń irysa, róża, konwalia i orchidea; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia i ambra.

Bergamotka Nuty owocowe Nuty zielone Galbanum Kwiat afrykańskiej pomarańczy Hiacynt

Narcyz Ylang-ylang Tuberoza Korzeń irysa Róża Konwalia Orchidea

Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fiori Bianchi by Laura Biagiotti.

Fiori Bianchi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laura Biagiotti Fiori Bianchi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laura Biagiotti Fiori Bianchi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fiori Bianchi marki Laura Biagiotti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fiori Bianchi marki Laura Biagiotti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Annick Goutal La Violette L`Occitane en Provence Eau d'Azur Tartine et Chocolat Eau d`Amour pour Maman Max Factor Le Jardin Opus Oils Absinthia Molinard Les Fleurs de Provance: Muguet Guerlain Liu Berkeley Square White Tea Ayala Moriel Viola Cale Fragranze d’Autore Ozio LR Ralf Moeller IKKS Ikks Woman