Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Emotion Laura Biagiotti dla kobiet

Emotion Laura Biagiotti dla kobiet

Miałem: 8 Chcę: 1

tropikalny

Emotion marki Laura Biagiotti to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Emotion został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są owoce, czarna porzeczka, kokos, mango i konwalia; nutami serca są irys, cantedeskia i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wetyweria.

Owoce Czarna porzeczka Kokos Mango Konwalia

Irys Cantedeskia Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emotion by Laura Biagiotti.

Emotion Recenzje Perfum

Piotrek007
Piotrek007

Nie wiem czy w ogóle bym zwrócił uwagę na ten zapach gdyby nie pewna sytuacja.

Emotion to bardzo przyjemny, delikatny, nienarzucający się zapach kwiatowo-owocowy z dodatkiem piżma. Sprawdziłem, na szybko oceniłem co czuć mocniej a co mniej i już miałem odkładać kiedy pojawiło się właśnie piżmo ! Od razu stwierdziłem, że otwarcie tego zapachu do złudzenia przypomina serce męskiego Jaguara Performance. Zrobiłem wielkie oczy i odstawiłem go na bok aby po kilkunastu minutach zrobić ponowny test. Wyszło identycznie, co niesamowicie mnie rozśmieszyło, ponieważ jeszcze mi się nie zdarzyło aby zapach kobiecy przypominał mi tak bardzo męskie perfumy. Żałowałem trochę kiedy zacząłem czuć mocniej irysa i czarną porzeczkę, bo wiedziałem że podobieństwo zaczyna znikać. Niemniej jednak cała kompozycja wypadła bardzo pozytywnie, szkoda tylko że jest tak delikatna.

Sytuacja ta wyszła na plus, ponieważ jeszcze bardziej polubiłem przez to Emotion i na pewno prędko nie zapomnę tego zapachu.

dianthus
dianthus

Jest to zapach bardzo kobiecy, z gatunku kobiecości delikatnej, nie nachalnej, nie femme fatale ani żaden to typowy świeżak wakacyjny.
Początek to piżmo zmieszane z delikatnymi owocami, słodyczą i lekką kwaskowatością, bardzo naturalnym aromatem owoców dojrzałych, ale nie syntetyczną porzeczką czy jabłkiem.
Po kilku minutach robi się szyprowo, bardziej wytrawnie, czuję coś co pojawia się w sercu Mitsouko, coś cierpkiego. Piżmo z dalekimi owocami cichnie mocno i stanowi tło.
Po kilku godzinach zostaje piżmowy powiew wspierany przez echa tej cierpkości szyprowo-mitsoukowej :).
Lubię je, jednak przypominają mi nostalgiczne letnie popołudnie i po prostu dopada mnie przy nich melancholia, a ja kopa radości teraz potrzebuję, nawet tej sztucznej :D

monika690
monika690

Emotion to dla nmie zapach absolutnie nie słodki, kremowo- pudrowy ale nie wiem czy za sprawą kokosa czy lilii Aurum i drewna sandałowego. Być może ta mieszanka daje taki efekt. Faktycznie jak napisała Amanda, zapach jest roślinny i lekko egzotyczny, specyficzny. Zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie testy nadgarstkowe.

amanda
amanda

Czuję więcej roślinności aniżeli nut owocowo kwiatowych. Przebijał się kokos , ale to tylko króciutki jego pobyt i nie taki dosłowny bo wplątał się dość szybko w inne owoce zatracając swoje słodziutkie oblicze .
Zapach ogólnie bym powiedziała jest bez jakiejś przestrzeni i świeżości , troszkę w nim dusznej atmosfery ylang ylang i delikatnej pudrowej woalki irysa .Ale nie jest przez to wcale zaduszającą mdlącą mieszanką .
Taki dość łagodny , delikatny na lato dla kogoś , kto nie przepada o takiej porze roku za słodkimi zapachami a chcącego poczuć trochę zieleni i nie emanującego zbytnio na otoczenie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laura Biagiotti Emotion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laura Biagiotti Emotion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emotion marki Laura Biagiotti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emotion marki Laura Biagiotti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Architect Madonna Truth or Dare Gres Cabotine Kenzo Le Monde Est Beau Cacharel Eden Miraculum Byc Moze...Pariz Etro Dianthus L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Oriflame Sir Avebury Calvin Klein Truth Lalique Satine Michal Szulc Sale Perfume 01 Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Gucci Gucci pour Homme Torrente L`Or de Torrente L`Erbolario Corteccia (Bark) Maison Francis Kurkdjian Elle 25 Laura Biagiotti Roma