Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Donna Laura Biagiotti dla kobiet

Donna Laura Biagiotti dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Donna Laura Biagiotti dla kobiet Zdjęcia

Donna marki Laura Biagiotti to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Donna został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są kwiat brzoskwini i czarna porzeczka; nutami serca są biały pieprz, jaśmin i biała orchidea; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i białe piżmo.

Kwiat brzoskwini Czarna porzeczka

Biały pieprz Jaśmin Biała orchidea

Drzewo sandałowe Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Donna by Laura Biagiotti.

Donna Recenzje Perfum

Madlene
Madlene

Zapach jest tak delikatny i bliskoskórny że prawie wogóle go nie czuć, jakbym się wysmarowała jakimś delikatnym balasamem. Na pewno bezpieczny, nie będzie drażnił otoczenia bo jest ledwo wyczuwalny. Dla osób które lubią perfumy których praktycznie nie ma :)

patetico
patetico

Donna Laury Biagiotti to zapach bardzo stonowany.
To jedne z tych perfum, które doskonale pasują do pracy, bo na pewno nikogo z otoczenia nie skrzywdzą.
Otwarcie delikatne, czuć głównie brzoskwiniowe kwiaty, porzeczkę dosłownie minutę.
Później trochę jaśminu, rzekłabym w wersji legere z subtelną nutką pieprzu w minimalnej ilości.
Bardzo subtelny akord kwiatu brzoskwini trwa do końca, łącząc się płynnie z nutami chłodnej bazy.
Jak dla mnie jest biało i neutralnie.
Biały pieprz, biały jaśmin, białe drewienka, białe piżmo - biała bluzka do czarnej spódnicy.
I wszystko podlane szklanką wody mineralnej.
Bardzo poprawne, ale niestety nie dla mnie, nie rzucają na kolana i nie wywołują emocji.
Ponieważ mają w sobie sporo chłodu, raczej odpowiednie na cieplejszą porę roku, może w słońcu nabierają barw?
Myślę, że można je zaliczyć do kategorii kwiatowo-drzewnej, choć kwiat brzoskwini kieruje także w stronę lekko owocową.
Trwałość przeciętna, projekcja łagodna.
Gdy tylko spokój może nas uratować:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laura Biagiotti Donna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laura Biagiotti Donna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Donna marki Laura Biagiotti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Donna marki Laura Biagiotti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Attraction Dolce&Gabbana The One Oriflame Lucia Givenchy Amarige Mariage Cacharel Noa Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Donna Karan DKNY Serge Lutens Ambre Sultan Chanel Allure eau de parfum Guerlain Samsara Eau de Parfum Estée Lauder Sensuous Lolita Lempicka Si Lolita Davidoff Good Life Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Guerlain Shalimar Yves Rocher Voile d'Ambre Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Givenchy Organza Jil Sander Style Bvlgari Omnia Amethyste