Marki » L » drzewno - przyprawowe « Grupy

Biagiotti Due Uomo Laura Biagiotti dla mężczyzn

dymny
Biagiotti Due Uomo Laura Biagiotti dla mężczyzn Filmy
Biagiotti Due Uomo Laura Biagiotti dla mężczyzn Zdjęcia

Biagiotti Due Uomo marki Laura Biagiotti to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Biagiotti Due Uomo został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lima, paczula, opoponaks, szałwia, wetyweria, kadzidło, anyż i mleko kokosowe.

Lima Paczula Opoponaks Szałwia Wetyweria Kadzidło Anyż Mleko kokosowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Biagiotti Due Uomo by Laura Biagiotti.

Biagiotti Due Uomo Recenzje Perfum

Serious Sam
Serious Sam

Paczula, wetyweria, anyż i szałwia - standardowe męskie akordy i Due właśnie tak pachnie, jak przeciętny męski dezodorant. W dodatku tani, bo przyznam, że wąchałem już bardzo podobne, lecz lepiej pachnące dezodoranty. Całość sprawia wrażenie kompozycji do bólu nudnej i syntetycznej. Na szczęścia trwa krótko i jest cicha.

Seth
Seth

Zapachy Laura Biagotti wprawiają mnie w pewne zakłopotanie, podobnie jak i zapachy Hugo Boss. Większość swoich kompozycje obie firmy sygnują swoistym olfaktorycznym podpisem, który wprawdzie pozwala jednoznacznie je identyfikować z marką i jest jednym z elementów zwykle podnoszących prestiż, ale w obydwu przypadkach ich uroda mi nie odpowiada. Due na mojej skórze szybko trwoni swój potencjał – ciekawego, cytrusowo-kadzidlanego – przejrzystego i specyficznie świeżego otwarcia, długo trwa konsternująco ciężkimi, kremowymi i przesłodzonymi nutami anyżowo-kokosowymi, którym szałwia nie dodaje uroku, aby w odległym dopiero finiszu wypięknieć akordem łączącym paczulę, wetywerię i żywice, udanie podkreślonym podprogowo wyczuwalnym piżmem. Błyskawicznie ulatujące nuty głowy, długo brzmiące nuty serca oraz odległy a przez to i cichy finisz, sprawiają wrażenie, że zapach jest prawie linearny. Do stworzenia zapachu użyto niezłych komponentów, jego ekspozycja i trwałość są więcej niż zadowalające, natomiast specyficzna uroda przypisana kompozycjom Biagotti, nie sprowokowały we mnie jeszcze nigdy chęci zakupu. Prawdopodobnie sprawdzi się prawie przy każdej okazji i porze roku, poza wyjątkiem wysoce zobowiązujących i letnich dni. W skali (1-6): za kompozycję - 4; oryginalność - 3; intensywność - 4; trwałość - 5. Ocena końcowa: 4,00.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laura Biagiotti Biagiotti Due Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laura Biagiotti Biagiotti Due Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Biagiotti Due Uomo marki Laura Biagiotti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Biagiotti Due Uomo marki Laura Biagiotti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Gianfranco Ferre GF Ferre Lui-Him Celine Celine Jacomo Paradox Green for Men Pierre Cardin Emotion for Men Fresh Patchouli Pure Floris Vetiver Nez a Nez Ambre a Sade Nez a Nez Foret de Becharre O Boticario Quasar Fire Oriflame Platinum Tauer Perfumes 12 Eau D'Epices Le Cherche Midi No. 20