Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Aqua di Roma Laura Biagiotti dla kobiet

Aqua di Roma Laura Biagiotti dla kobiet

Aqua di Roma marki Laura Biagiotti to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Aqua di Roma został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carlos Vinals. Nutami głowy są czarna porzeczka, bergamotka i cytryna; nutami serca są mimoza, wiciokrzew, magnolia, tuberoza, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i wanilia.

Czarna porzeczka Bergamotka Cytryna

Mimoza Wiciokrzew Magnolia Tuberoza Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua di Roma by Laura Biagiotti.

Aqua di Roma Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Aqua di Roma to zapach świeży, lekki, typowo letni czy wiosenny i nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się ze zwiedzaniem Wiecznego Miasta. Jest tu też jakby zapach czystości w sensie czystej pościeli suszącej się na słońcu. Dominuje tu zdecydowanie wiciokrzew, a dodano do niego magnolię i troszeczkę cytryny. W bazie czuć najbardziej piżmo.
Testując tę kompozycję zamykałam oczy i widziałam wakacje we Włoszech. Ubrana w długą, letnią sukienkę i sandały spaceruję po wąskich uliczkach uśmiechając się do przechodniów. Ciekawy zapach, wart wypróbowania!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laura Biagiotti Aqua di Roma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laura Biagiotti Aqua di Roma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua di Roma marki Laura Biagiotti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua di Roma marki Laura Biagiotti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Connexion Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003 Guerlain My Insolence Lancetti Etre Special Edition IV Yves Saint Laurent In Love Again Jasmin Etoile Gai Mattiolo That's Amore! Lei Miller Harris Figue Amere Montale Fruits of the Musk Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette Mistral Lychee Rose O Boticario Floratta Emotion Xerjoff Lua