Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Laura Ashley No. 1 Laura Ashley dla kobiet

Laura Ashley No. 1 Laura Ashley dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Laura Ashley No. 1 Laura Ashley dla kobiet Zdjęcia

Laura Ashley No. 1 marki Laura Ashley to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, goździk (roślina), jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, narcyz, gardenia, hiacynt, drzewo sandałowe, mech dębowy, galbanum, goździk (przyprawa), cynamon, wanilia, bergamotka, róża, brzoskwinia, bazylia, orchidea i cyklamen.

Piżmo Goździk (roślina) Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Narcyz Gardenia Hiacynt Drzewo sandałowe Mech dębowy Galbanum Goździk (przyprawa) Cynamon Wanilia Bergamotka Róża Brzoskwinia Bazylia Orchidea Cyklamen

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Laura Ashley No. 1 by Laura Ashley.

Laura Ashley No. 1 Recenzje Perfum

anuta
anuta

Laura Ashley No.1. Zielona woda toaletowa. Szypr niezmiernie delikatny.Zapach niezbyt rozbudowany. Nie czuję nut słodkich czy przyprawowych, Nie czuję róży. Jest hiacynt i narcyz na podszyciu z mchu i zielonej cytryny. Trwałośc na ubraniu dobra, na skórze słabsza. Zapach typowo wiosenny, raczej wczesnowiosenny,do noszenia kiedy zaczynają kwitnąć hiacynty i narcyze.Zielono mi i świeżo. Chyba wyrosłam już z takich klimatów, choć szypry zawsze lubiłam i nadal lubię.

Laura Ashley No. 1 by Laura Ashley 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laura Ashley Laura Ashley No. 1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laura Ashley Laura Ashley No. 1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Laura Ashley No. 1 marki Laura Ashley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Laura Ashley No. 1 marki Laura Ashley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Trussardi Trussardi Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum David & Victoria Beckham Signature for Her ID Parfums Lettre a Anna Delicate Jil Sander Jil Sander Woman III Burberry Society DSH Perfumes Rose Vert Jessica Simpson Fancy Nights Atkinsons Bizarre Atkinsons Euforia Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare